Vrachtwagen kantelt op N9 bij Schagerbrug, hulpdiensten massaal ter plaatse

SCHAGERBRUG – Een vrachtwagen is woensdagochtend gekanteld op de N9 bij Schagerbrug. Meerdere hulpdiensten zijn rond 06.20 uur opgeroepen voor het verkeersongeval.
De vrachtwagen raakte door nog onbekende oorzaak in de berm. Vervolgens kantelde het voertuig en schoof het nog meters door in de richting van de naastgelegen parallelweg.
De brandweer schaalde op naar middel hulpverlening (middel HV). De chauffeur, die als enige in de vrachtwagen zat, is door de brandweer uit het voertuig gehaald en per ambulance naar het ziekenhuis gebracht.
Vanwege de bergingswerkzaamheden blijft de N9 voorlopig afgesloten. Weggebruikers kunnen de sociale mediakanalen van Rijkswaterstaat raadplegen voor de actuele verkeerssituatie.
Dit bericht is ook gedeeld via ons WhatsApp-kanaal van gemeente Schagen. Ook razendsnel het laatste nieuws in je app? Volg het Rodi-kanaal nu (anoniem) via deze link.










Op zoek naar bijzondere paddenstoelen? Zondag is het Paddenstoelendag in Het W..
Op zoek naar bijzondere paddenstoelen? Zondag is het Paddenstoelendag in Het Wildrijk
20 uur geleden
Bouw Bedrijvenpark Anna Paulowna 2 officieel van start!
Bouw Bedrijvenpark Anna Paulowna 2 officieel van start!
22 uur geleden



Meer nieuws uit Schagen?
Ontvang de laatste updates per mail — schrijf je hier in!
Heb je ook een nieuwtje? — Tip hier onze redactie