Expositie ‘Kunst vol avontuur’ in Callantsoog

Uit
Saskia Warneke.
Saskia Warneke. (Foto: aangeleverd)

CALLANTSOOG - In de maand oktober is de expositie ‘Kunst vol avontuur’ te bezichtigen in het kerkje van Callantsoog. 

Saskia Warneke zal diverse werken tentoonstellen, waaronder bronzen, stenen en houten beelden. Ook laat zij schilderijen op aluminium en viltwerken zien. 

Creatieve duizendpoot

Daarnaast heeft de creatieve duizendpoot het boek ‘Avonturen op het strand’ uitgebracht. De omgeving van Callantsoog, waar zij inmiddels 36 jaar woont, vormt een grote inspiratiebron voor haar creativiteit. 

Een groot avontuur

Het combineren van verschillende materialen is voor de kunstenares één groot avontuur. Haar creatieve ontdekkingstocht is duidelijk terug te zien in haar werken.

De expositie is te bezichtigen in de maand oktober op woensdag, zaterdag en zondag in de middagen. De kunstenares zal aanwezig zijn en staat open om iets over haar werk te vertellen.

Het kerkje van Callantsoog is te vinden aan Kerkplein 1. 

Schilderij Sail Amsterdam - afdruk op aluminium.

Meer nieuws uit Schagen?

Ontvang de laatste updates per mail —

Volg ons op:

Heb je ook een nieuwtje? —

Deel dit bericht: