Bijzondere expositie in Oude Ursulakerk: ook werk van Tjeerd Sötemann te zien

WARMENHUIZEN – Tijdens de Jaarmarkt in Warmenhuizen opent de Oude Ursulakerk zondag 7 juni haar deuren voor een grote kunstexpositie van teken- en schildervereniging Tjeerd Sötemann. Bezoekers kunnen tussen 12.00 en 17.00 uur gratis binnenlopen om het werk van de leden te bekijken.
De vereniging presenteert een gevarieerde collectie schilderijen en tekeningen die het afgelopen jaar zijn gemaakt. Dankzij de uiteenlopende stijlen en technieken is er voor iedere kunstliefhebber iets te ontdekken.
Een bijzonder onderdeel van de expositie vormt een aantal tekeningen van Tjeerd Sötemann zelf. Deze werken zijn beschikbaar gesteld door zijn dochter en worden speciaal voor deze gelegenheid tentoongesteld.
Volgens de organisatie komen de kunstwerken extra goed tot hun recht in de monumentale Oude Ursulakerk. De grote ramen zorgen voor een fraaie lichtinval en versterken de bijzondere sfeer van de expositie.
De tentoonstelling is gratis toegankelijk en vormt een van de culturele onderdelen van de Jaarmarkt in Warmenhuizen.





Meer nieuws uit Schagen?
Ontvang de laatste updates per mail — schrijf je hier in!
Heb je ook een nieuwtje? — Tip hier onze redactie