Inspirerende laatste editie Onder de Parasol voor IJmondse ouderen

IJMOND - Zes weken lang stonden ontmoeting, creativiteit en uitjes centraal bij zomerprogramma Onder de Parasol. In de laatste week kunnen ouderen uit de IJmond genieten van onder andere een excursie naar Wijk aan Zee.
Het Cultuurcafé XL heeft dinsdag 11 augustus als thema ‘Groeten uit Heemskerk’. Deelnemers ontdekken de omgeving op een nieuwe manier tijdens de bankjesparade. Je kunt ook een eigen bankje tot leven brengen in een creatieve workshop. Maak kennis met de spray-edge-techniek, waarbij boekranden een kleurrijke en kunstzinnige afwerking krijgen.
Schoonheid van het alledaagse
Het Cultuurcafé XL staat donderdag 13 augustus in het teken van de schoonheid van het alledaagse. Deelnemers kunnen kiezen uit verschillende workshops, zoals het beschilderen van boekranden, praktische filosofie en het schilderen van een stilleven met kringloopvondsten. Er is een gezamenlijke lunch.
Aanmelden Cultuurcafé XL
Aanmelden voor het Cultuurcafé XL kan via www.onderdeparasol.nl. Deelname kost 8 euro per dag.
Uitstapje naar Wijk aan Zee
De Wijk-Uit PlusBus rijdt woensdag 12 en vrijdag 14 augustus naar Wijk aan Zee. Deelnemers genieten van een lunchproeverij bij Gewoon. Aanmelden voor dit uitje kan via Welzijn Beverwijk: 0251-222222.






Meer nieuws uit Uitgeest?
Ontvang de laatste updates per mail — schrijf je hier in!
Heb je ook een nieuwtje? — Tip hier onze redactie