Dahliavereniging zoekt nieuwe vrijwilligers

Nieuws
Op het Poldervaartpad in Schiedam beheert een Dahliavereniging zo'n tachtig verschillende dahliavariëteiten.
Op het Poldervaartpad in Schiedam beheert een Dahliavereniging zo'n tachtig verschillende dahliavariëteiten. (Foto: PR)

Op het Poldervaartpad in Schiedam beheert een Dahliavereniging zo’n tachtig verschillende dahliavariëteiten. De vereniging zoekt nieuwe vrijwilligers en verwelkomt ook bezoekers.

De vereniging houdt zich bezig met het promoten en bekendmaken van de dahlia. Op de locatie, vlak achter de Vijfsluizenflat naast de A4 bij de Beneluxtunnel, liggen ongeveer twintig bloembedden met zo’n tachtig verschillende soorten. De kleurrijke bloem komt wereldwijd in duizenden variaties voor.
Elke week zijn zo’n zes vrijwilligers actief op de locatie. Zij houden de bedden onkruidvrij, knippen uitgebloeide bloemen, planten en stekken in het voorjaar en rooien de knollen in het najaar. De vereniging zoekt mensen die willen meehelpen. Wie een kijkje wil nemen, is welkom op woensdagmiddag tussen 13.00 en 16.00 uur of op zaterdagochtend tussen 10.00 en 12.00 uur. De vereniging is te vinden aan het Poldervaartpad 21 in Schiedam. Meer informatie is op te vragen via dahliaverenigingschiedam01@gmail.com.

Meer nieuws uit Vlaardingen?

Ontvang de laatste updates per mail —

Volg ons op:

Heb je ook een nieuwtje? —

Deel dit bericht: