Lezing in Broeker Kerk: vogels en de tuin

BROEK IN WATERLAND - Wiepke Westbroek geeft zondag 8 maart om 15.00 uur een lezing in de Broeker Kerk, met als thema: de idylle van de vogels en de tuin.
Wiepke streeft naar weelderige bloemen en planten op zon én schaduwplekken. ‘Je tuin zoemt met insecten, die alleen oog hebben voor de groene weelde. Vogels strijken neer en pikken een graantje mee van deze weelde, ze houden de slakkenpopulatie in bedwang en bemesten de tuingrond.’
Werk mee met de natuur
Wiepke Westbroek helpt mensen hun tuin tot leven te brengen, in eenvoudige stappen. Alles wordt gemakkelijker door met de natuur mee te werken. Ze laat zien wat jij kunt doen om van jouw tuin een oase van groen, bloemen, insecten en vogels te maken.
Jaap vertelt over vogels
Parallel aan de voordracht van Wiepke, vertelt Jaap in het kader van Tuinvogelgappies de kinderen over de vele bijzondere soorten vogels die in en om Broek te vinden zijn. Zijn kennis is niet alleen enorm, hij heeft ook trucjes om de vogels daadwerkelijk te zien te krijgen.
Wandeling
Na de pauze gaan we bij mooi weer samen op pad om een wandeling te maken door het dorp en voorbeelden uit de praktijk te tonen. Daarbij kunnen de kinderen hun verse vogelspot skills meteen uitproberen.
Praktische informatie
Tickets: 10 euro, tot 18 jaar: gratis. 15.00-16.30u, met pauze en wandeling. De inkomsten van de ticketverkoop komt ten goede aan de Broeker Kerk. Tickets via https://broekerkerk.nl/agenda/






Meer nieuws uit Waterland?
Ontvang de laatste updates per mail — schrijf je hier in!
Heb je ook een nieuwtje? — Tip hier onze redactie