Flinke ravage na botsing in tunnelbak naar de Mc Donald’s in Maasdijk

112-nieuws
Flinke ravage na botsing in tunnelbak naar de Mc Donald’s in Maasdijk
Flinke ravage na botsing in tunnelbak naar de Mc Donald’s in Maasdijk (Foto: District8)

In de tunnelbak aan de Kesterse Wei in Maasdijk heeft vrijdagavond een zware aanrijding plaatsgevonden. Twee personenauto’s kwamen rond 23:00 uur hard met elkaar in botsing, wat resulteerde in een flinke ravage.

De impact van de klap was groot. De betrokken voertuigen raakten zwaar beschadigd en de weg lag bezaaid met brokstukken. Op beelden van het incident is te zien dat bij één van de auto’s, een BMW, een compleet wiel is afgebroken. Het ongeval gebeurde in de verdiepte ligging die onder meer leidt naar Mc Donald’s op het industrieterrein Honderdland.

Meerdere hulpdiensten, waaronder de politie en ambulances, kwamen met spoed ter plaatse. Ambulancepersoneel heeft diverse betrokkenen nagekeken op verwondingen. Hoewel er sprake was van licht letsel, is op dit moment niet bevestigd of er slachtoffers naar het ziekenhuis zijn vervoerd.

Hoe de twee voertuigen precies met elkaar in botsing konden komen, is nog onduidelijk. De politie heeft de zaak in onderzoek. Een bergingsbedrijf is ingeschakeld om de zwaar beschadigde voertuigen af te voeren en de weg weer vrij te maken.

Meer nieuws uit Westland?

Ontvang de laatste updates per mail —

Volg ons op:

Heb je ook een nieuwtje? —

Deel dit bericht: