Verdachten slaan op de vlucht na alarm op bouwplaats in ‘s-Gravenzande

Op een bouwterrein aan de Fluwijn in ‘s-Gravenzande heeft de politie vrijdagavond enige tijd gezocht naar mogelijke inbrekers. De zoekactie werd gestart na een melding van een beveiligingsbedrijf dat het terrein met camera’s bewaakt.
Aan de Fluwijn worden momenteel meerdere woningen gebouwd. Om de bouwmaterialen te beschermen, is het terrein voorzien van een alarmsysteem. Dit alarm ging vrijdagavond 22 mei af. Volgens buurtbewoners waren er twee personen over de hekken gesprongen en richting de in aanbouw zijnde woningen gelopen. Bij het horen van het alarm sloegen de indringers direct op de vlucht.
De politie heeft het terrein grondig doorzocht, maar trof geen verdachte personen meer aan. Er werd op twee gecontroleerde locaties geen schade aan de hekken vastgesteld. Wel vonden agenten op het terrein een zwarte muts. Gezien de actuele temperaturen vermoedt de politie dat deze niet tegen de kou werd gedragen. De muts is door de politie meegenomen naar het bureau voor verder onderzoek.

Van truckshow tot Slimpop: 11 tips voor een lang pinksterweekend in Westland
Van truckshow tot Slimpop: 11 tips voor een lang pinksterweekend in Westland
18 uur geleden
Kinderen openen nieuw groen schoolplein van Prins Willem Alexanderschool
Kinderen openen nieuw groen schoolplein van Prins Willem Alexanderschool
19 uur geleden
Zelfpluk bij Plukkerij Framblij in Monster begint weer: 20 soorten fruit plukk..
Zelfpluk bij Plukkerij Framblij in Monster begint weer: 20 soorten fruit plukken aan de Zwartendijk
19 uur geleden
Grote truckshow in De Lier: Tekno Event trekt uit met uitrijparade en goede doel
Grote truckshow in De Lier: Tekno Event trekt uit met uitrijparade en goede doel
22 uur geleden
Meer nieuws uit Westland?
Ontvang de laatste updates per mail — schrijf je hier in!
Heb je ook een nieuwtje? — Tip hier onze redactie