Britney Bordewijk naar EK acrogym

Algemeen
Actie foto tijdens het 3e kwalificatie moment.
Actie foto tijdens het 3e kwalificatie moment. (Foto: Jaimy Bordewijk)

Britney Bordewijk (21) uit Monster heeft samen met haar acropartner Jozef Bisaku een plek veroverd op het Europees Kampioenschap acrogym. Maandagavond ontving ze het verlossende telefoontje van de Landelijke Technische Commissie (LTC) acrobatische gymnastiek. Het toernooi vindt plaats in april in Luxemburg.

Het duo, dat uitkomt in de categorie A-senioren mixpaar, is geen onbekende op de wedstrijdvloer. Britney en Jozef vormen al meer dan zeven seizoenen een team en veroverden samen vijf Nederlandse titels. Voor Britney betekent het EK een terugkeer op het internationale podium na eerdere deelnames aan het EK in 2017 en het WK in 2018, eveneens in de mixparen categorie. Voor Jozef wordt het zijn debuut op een Europees kampioenschap.

Voorbereiding in Dubai

Als onderdeel van hun voorbereiding reizen Britney en Jozef in februari af naar Dubai voor het AIAC-toernooi. Vorig jaar keerden ze daar terug met een mooie ervaring en twee medailles. Dit jaar zien ze het toernooi als een belangrijk meetmoment richting het EK.

Britney en Jozef laten zien dat plezier en hard werken binnen de topsport hand in hand gaan. Het EK is niet alleen bijzonder voor hen, maar ook voor hun vereniging SV Doto uit Bergschenhoek, die voor het eerst vertegenwoordigd zal zijn op een Europees kampioenschap.

Meer nieuws uit Westland?

Ontvang de laatste updates per mail —

Volg ons op:

Heb je ook een nieuwtje? —

Deel dit bericht: