Kindermiddagen Ter Heijde van start

De eerste kindermiddag van het nieuwe seizoen 2024-2025 in Ter Heijde is succesvol van start gegaan. Tijdens de kinderbingo, die werd gehouden aan de Wurft 1, kwamen 42 kinderen samen voor een middag vol plezier en spel. De sfeer was gezellig en er werden veel prijsjes uitgereikt. Coby en Leo, opa en oma van enkele deelnemers, assisteerden de commissieleden bij het draaien van de bingo.
“Leuk om de gezichten te zien, als de kids bingo hebben,” aldus een lid van de organisatie. De middag werd gezien als een geslaagde start van het nieuwe seizoen.
De volgende kindermiddag staat gepland voor woensdag 18 september, waar kinderen hun creativiteit kwijt kunnen met strijkkralen. De organisatie is nog op zoek naar extra vrijwilligers om te helpen bij het bedenken en organiseren van activiteiten. Geïnteresseerden kunnen zich melden bij Hanneke Dijkhuizen op de woensdagmiddag voor meer informatie.
Voor meer informatie en updates kunnen geïnteresseerden ook de Facebook-pagina van de dorpsvereniging volgen.






Meer nieuws uit Westland?
Ontvang de laatste updates per mail — schrijf je hier in!
Heb je ook een nieuwtje? — Tip hier onze redactie