Stichting achter Wateringse molen schakelt aannemer in voor renovatie

Algemeen
Molen Windlust staat sinds september 2022 stil. De hoop was toen nog dat de molen begin 2023 weer zou kunnen draaien.
Molen Windlust staat sinds september 2022 stil. De hoop was toen nog dat de molen begin 2023 weer zou kunnen draaien. (Foto: Archief)

Molen Windlust in Wateringen wordt gerenoveerd. Dat heeft Stichting Vrienden van de Wateringse Molen verteld aan de WOS. Hoewel het gehele benodigde bedrag nog niet binnen is, heeft de stichting al een aannemer ingeschakeld.

Er is 150.000 euro nodig om de molen, die sinds september 2022 stilstaat vanwege de slechte staat van de wieken, weer te laten draaien. Van dat bedrag is nu 75% binnen, dankzij donaties, subsidies en sponsoring. Wanneer de aannemer gaat starten met de renovatie is nog niet bekend.

Meer nieuws uit Westland?

Ontvang de laatste updates per mail —

Volg ons op:

Heb je ook een nieuwtje? —

Deel dit bericht: