Video

In beeld: Vroege run op oliebollen bij bakkerij in ‘s-Gravenzande

Nieuws
Vroege run op oliebollen bij bakkerij in 's-Gravenzande
Vroege run op oliebollen bij bakkerij in 's-Gravenzande ENDE MEDIA
Fred van der Ende 112 Redacteur FredvanderEnde

Terwijl het buiten nog donker was, vormden zich woensdagochtend al vroeg de eerste klanten voor de bakkerswinkel. Traditiegetrouw is oudejaarsdag het moment voor de verkoop van oliebollen en appelflappen, en in ‘s-Gravenzande waren de inwoners er dit jaar bijzonder vroeg bij.

Bij de lokale bakkerij ging de verkoop rond 06.00 uur van start. Ondanks het zeer vroege tijdstip bleek de animo groot; veel mensen stonden in de rij om verzekerd te zijn van de traditionele lekkernij voor de jaarwisseling.

De bakkerij bood klanten niet alleen de mogelijkheid om te kopen, maar ook om het proces te aanschouwen. Achter in de winkel werden de oliebollen vers gebakken. Bezoekers konden op gepaste afstand, van achter gespannen linten, meekijken hoe de verse voorraad werd bereid. Het personeel werkt de hele dag door om aan de grote vraag naar oliebollen en appelflappen te voldoen.

ENDE MEDIA

Meer nieuws uit Westland?

Ontvang de laatste updates per mail —

Volg ons op:

Heb je ook een nieuwtje? —

Deel dit bericht: