De Lier viert Franciscus met dierenzegening en kinderfeest

De Lier - De parochiefederatie Sint Franciscus, tussen duin en tuin, viert zondag 5 oktober haar patroonsfeest in de HH. Martelaren van Gorcumkerk, Kerklaan 8. De eucharistieviering start om 10.30 uur en wordt geleid door het voltallige pastoraal team. Het thema is ‘Pelgrims van hoop’. Ook Franciscus van Assisi, de grondlegger van Werelddierendag, staat centraal.
Tijdens de viering verzorgt de Wijze Uil de kinderwoorddienst. Na afloop zijn er voor kinderen poffertjes, schminken en een kleurplatenwedstrijd. Ook is er een springkussen. Alle andere katholieke kerken in het Westland en Hoek van Holland zijn deze ochtend gesloten.
Tot 14.00 uur kunnen bezoekers hun huisdieren of knuffels laten zegenen door de aanwezige pastores. Met gebed en wijwater vragen zij een zegen voor de dieren. De parochie nodigt iedereen uit om mee te vieren en elkaar te ontmoeten tijdens het middagprogramma.








Meer nieuws uit Westland?
Ontvang de laatste updates per mail — schrijf je hier in!
Heb je ook een nieuwtje? — Tip hier onze redactie