Snertweer? Dat vonden ze bij Decorum dus ook

Het is echt snertweer. Daarom brachten kwekers van Decorum vorige week snert langs bij klanten - plantenkopers - in Aalsmeer, Naaldwijk en Rijnsburg, in het kader van de Decorum Snerttour.
Niet alleen de kwekers gingen op pad, ook het accountmanagement. Het winterse weer met een zomers zonnetje maakte het geen straf om op pad te gaan. Onder het genot van een lekkere kop warme soep hadden klanten meteen de gelegenheid om hun aanbod planten te bekijken in de bus van Decorum.
![]()
Het was vorige week prima weer voor een Snerttour.
![]()
De Decorum monsterbus.
Verrassing
Het is niet de eerste keer dat de kwekersvereniging Decorum haar klanten iets lekkers laat proeven. Met Pasen trakteren ze op poffertjes, in december op oliebollen en in de zomer op ijsjes. Ook in maart staat veel bloemenkopers weer een traktatie te wachten, kondigt Decorum aan. Maar wat precies, dat is nog een verrassing.
![]()
Decorum
Decorum is het A-merk van ruim vijftig Nederlandse kwekers met haar hoofdvestiging in Naaldwijk. Allemaal familiebedrijven, veel van de derde of vierde generatie. Deze kwekers werken samen aan dat staat voor kwaliteit, innovatie en duurzaamheid.






Meer nieuws uit Westland?
Ontvang de laatste updates per mail — schrijf je hier in!
Heb je ook een nieuwtje? — Tip hier onze redactie