Stem mee: Stichting Vrienden van Torenerf in Wormer doet opnieuw mee aan Rabo ClubSupport

WORMER – Stichting Vrienden van Torenerf doet ook dit jaar mee aan de Rabo ClubSupport-campagne. Met de actie hoopt de stichting extra financiële ruimte te krijgen om bewoners van zorgcentrum Torenerf activiteiten en attenties te kunnen bieden die bijdragen aan hun welzijn.
Rabobank-leden kunnen vanaf 7 september hun stem uitbrengen op deelnemende clubs, verenigingen en stichtingen. Ieder lid mag drie stemmen verdelen over verschillende organisaties. De stichting roept inwoners op om één van die stemmen aan Stichting Vrienden van Torenerf te geven. Stemmen kan tot en met 26 september.
De opbrengst
Met de opbrengst wil de stichting bewoners en personeel van Torenerf waar nodig ondersteunen. Dat kan bijvoorbeeld door creatieve activiteiten mogelijk te maken of door bewoners en medewerkers een attentie te geven. “We denken aan u allen”, is daarbij het uitgangspunt.
“Slechts één stem van u op de Stichting Vrienden van Torenerf en we kunnen de bewoners in het zorgcentrum Torenerf in Wormer net even iets meer bieden aan activiteiten om welzijn in hun leven te vergroten”, zegt de stichting.
Rabobank-leden ontvangen begin september bericht over de stemperiode. Via een link kunnen zij hun drie favoriete organisaties selecteren. Stichting Vrienden van Torenerf staat in het stemsysteem op alfabetische volgorde.
Kijk voor meer informatie op: Rabo ClubSupport stemcampagne - Rabobank.






Meer nieuws uit Wormerland?
Ontvang de laatste updates per mail — schrijf je hier in!
Heb je ook een nieuwtje? — Tip hier onze redactie