Politiehonden en helikopter ingezet na diefstal aan Mercuriusstraat in Krommenie: twee mannen opgepakt

ZAANSTAD - De politie heeft in de nacht van vrijdag twee mannen aangehouden na een diefstal op de Mercuriusstraat. Politiehonden en een helikopter hielpen bij de zoektocht.
Rond 03.00 uur kreeg de politie een melding van een diefstal op heterdaad. Meerdere eenheden rukten uit en zetten de straat af. Hondengeleiders doorzochten het bedrijfsterrein en het pand.
Eerste verdachte gevonden op terrein
Op het bedrijfsterrein troffen de hondengeleiders de eerste verdachte aan: een 42-jarige man uit Amsterdam. Agenten hielden hem direct aan.
Tweede man verstopt in bosjes
Kort daarna spoorde een politiehond de tweede verdachte op in de bosjes langs de weg. Het gaat om een 23-jarige man zonder vaste woon- of verblijfplaats. Ook hij werd aangehouden.
Beide verdachten zitten vast voor verder onderzoek. Het onderzoek loopt nog.
Wie informatie heeft die kan helpen, belt 0900-8844.





Meer nieuws uit Zaanstad?
Ontvang de laatste updates per mail — schrijf je hier in!
Heb je ook een nieuwtje? — Tip hier onze redactie