Kermis Assendelft 2025: dit staat op het programma

Uit
Afbeelding
(Foto: Dirk Karten)

ASSENDELFT - De kermis is vanaf zaterdag 4 oktober 2025 weer terug in Assendelft. In het centrum van het dorp worden allerlei attracties en kraampjes opgezet om er een geweldige kermis van te maken. In dit artikel vind je alle informatie over Kermis Assendelft 2025.

Kermis Assendelft 2025

Van zaterdag 4 tot en met donderdag 9 oktober 2025 is het weer tijd voor kermis Assendelft. De jaarlijkse kermis in Assendelft belooft zes dagen lang plezier en vermaak voor jong en oud. Of je nu houdt van spannende attracties of liever geniet van een suikerspin, de kermis in Assendelft is voor iedereen.

Kermis Assendelft programma

De kermis in Assendelft is geopend van zaterdag 4 t/m donderdag 9 oktober 2025. Check het feest programma hieronder:

Zaterdag 4 oktober: Wielrenronde

Op zaterdag 4 oktober 2025 start de kermisweek traditiegetrouw met de 52e Wielerronde van Assendelft. Sinds 1973 organiseren het Comité van de Ronde en wielerclub DTS deze koers op het bekende parkoers aan de Beemsterstraat, berucht om zijn klinkers en scherpe bochten.

Het programma biedt koersen voor licentiehouders en de populaire Dikke Banden Race voor kinderen (4 t/m 12 jaar), met na afloop voor alle deelnemers een pannenkoek. Rondom het parcours zorgen een oldtimeroptocht, springkussen, BMX pumptrack, live muziek en een pop-up wielercafé voor feestelijke sfeer.

Lees hier meer informatie over de Wielrenronde.

Tapperij De Verwachting

Dit is het kermisprogramma bij Tapperij De Verwachting in Assendelft:

  • Zaterdag 4 oktober: DoOf | Tijd: 08.00 – 01.00 uur
  • Zondag 5 oktober: 70’s, 80’s en Soul & Dance Classics | Tijd: 15.00 – 21.00 uur
  • Maandag 6 oktober: Burendag | Tijd: 15.00 - 22.00 uur
  • Dinsdag 7 oktober: Kermis Jam | Tijd: 00.30 - 01.00 uur
  • Woensdag 8 oktober: De Wico’s | Tijd: 14.00 - 21.00 uur

Elke dag gratis entree!

De Dorpstaveerne / Koppie Bar

Dit is het kermisprogramma bij De Dorpstaveerne/ Koppie Bar in Assendelft:

  • Vrijdag 3 oktober: Zanger Erwin de Wit, Effe Serieus en DJ Mitchel van Dijk | Tijd: vanaf 16.00 uur
  • Zaterdag 4 oktober: Melrose, DJ Dennis en Beso | Tijd: vanaf 15.00 uur
  • Zondag 5 oktober: Bob & the Blue band | Tijd: vanaf 15.00 uur 
  • Maandag 6 oktober: IGA Foute Verkleedparty | Tijd: vanaf 18.00 uur
  • Dinsdag 7 oktober: ZESKamp met TC-Sports, Jos & Dave, NightFall en DJ Mikey B | Tijd: vanaf 14.00 uur
  • Woensdag 8 oktober: Summmerland, Yves Berendse en DJ Mitchel van Wijk | Tijd: vanaf 15.00 uur
  • Donderdag 9 oktober: Summerland, Wolter Kroes en Feest DJ Jordi | Tijd: vanaf 15.00 uur

Tot 18.00 uur is er gratis entree op vrijdag, zaterdag en zondag. Let op: VOL = VOL! Haal voor het overige programma je hier je tickets

Grand Café Klinker

Op dinsdag 7 oktober 2025 staat er tijdens de Kermis Assendelft een XL Bingo op de planning bij Café Klinker. Reserveer hier je tickets als je mee wil doen.

Attracties kermis Assendelft

Er staan altijd toffe attracties op de kermis in Assendelft. Ook dit jaar kan je weer de veel afwisseling verwachten met ongeveer 20 attracties.

Locatie kermis Assendelft

De kermis in Assendelft vindt plaatst aan de Dorpsstraat in Assendelft.

Openingstijden kermis Assendelft 

De openingstijden van de kermis in Assendelft zijn:

  • Zaterdag 4 oktober van 14.00 tot 00.00 uur
  • Zondag 5 oktober van 13.00 tot 00.00 uur
  • Maandag 6 oktober van 14.00 tot 00.00 uur
  • Dinsdag 7 oktober van 14.00 tot 00.00 uur
  • Woensdag 8 oktober van 13.00 tot 00.00 uur
  • Donderdag 9 oktober van 14.00 tot 00.00 uur

Artikel gaat verder onder de video.


Parkeren kermis Assendelft

Van woensdag 1 oktober vanaf 16.00 uur tot en met vrijdag 10 oktober is parkeren op het kermisterrein niet mogelijk in verband met de kermis in Assendelft. In de directe omgeving zijn alternatieve parkeerplaatsen beschikbaar.

Veiligheidsmaatregelen kermis Assendelft

Om de kermis in Assendelft veilig en prettig te laten verlopen, zijn de volgende maatregelen van kracht:

  • Rondom het terrein worden extra hekken geplaatst.
  • Er komen beveiligingscamera’s op en rond het kermisterrein.
  • Op het kermisterrein wordt extra verlichting aangebracht en is beveiligingspersoneel aanwezig.
  • Op het terrein gelden huisregels, zichtbaar op meerdere plekken.
  • Het winnen van (imitatie)wapens als prijs is niet toegestaan.

Meer nieuws uit Zaanstad?

Ontvang de laatste updates per mail —

Volg ons op:

Heb je ook een nieuwtje? —

Deel dit bericht: