Explosie en mogelijke beschieting bij woning aan de Bannewaard in Alkmaar: politie zoekt getuigen

112-nieuws
Afbeelding
(Foto: Politie.nl)

ALKMAAR - In de nacht van dinsdag 18 op woensdag 19 november vond een explosie plaats bij een woning aan de Bannewaard in Alkmaar. De ontploffing ontstond vermoedelijk door zwaar vuurwerk. Daarnaast is er mogelijk ook op de woning geschoten. De politie onderzoekt wat er is gebeurd en zoekt getuigen en camerabeelden.

De explosie aan de Bannewaard vond plaats rond 02.50 uur. Bij de explosie is de voordeur van de woning beschadigd geraakt. Er is daarnaast vermoedelijk ook op de woning geschoten. Er zijn hulzen aangetroffen en er zitten meerdere gaten in een ruit van de woning.

Heb je iets gezien? Of heb je camerabeelden?

Heb je de politie nog niet gesproken en heb je iets gezien of camerabeelden van dit incident? Heb je iets verdachts gezien voor of na de ontploffing aan de Bannewaard? Of heb je meer informatie die het onderzoek kan helpen? Geef het door:

Houd misdaad uit je buurt

  • Bij een verdachte situatie, bel altijd 112

  • Informatie over (de achtergronden van) vergelijkbare incidenten kan worden gemeld via 0900-8844

  • Als je aarzelt om informatie te verstrekken, kun je dit ook altijd anoniem doen via Meld Misdaad Anoniem (0800-7000) of via het Team Nationale Inlichtingen (088-6617734), een afdeling die getraind is in het afschermen van tipgevers en informanten.

Bericht van Politie.nl

Dit bericht is ook gedeeld via ons Rodi WhatsApp-kanaal van Alkmaar. Ook razendsnel het laatste nieuws in je app? Volg het kanaal (anoniem) via deze link.

Meer nieuws uit Alkmaar?

Ontvang de laatste updates per mail —

Volg ons op:

Heb je ook een nieuwtje? —

Deel dit bericht: