Diner & Opera met sopraan Bernadeta Astari

ALKMAAR - Bernadeta Astari treedt vrijdag 28 maart om 18.30 uur op tijdens de Diner & Opera avond in Podiumcafé De Brouwerij aan Luttik Oudorp 78, Alkmaar. Na het diner zingt zij opera-aria’s van onder meer Mozart en Puccini en Indonesische klassieke liederen van Embut en Sukarlan. Bernadeta wordt begeleid door de uit Japan afkomstige pianiste Kanako Inoue.
Sopraan Bernadeta Astari (Jakarta 1988) is een stemkunstenaar met een expressieve stem. Al tijdens haar opleiding wint Bernadeta belangrijke prijzen, zoals de Dutch Classical Talent Award en het Prinses Christina Concours. Ze studeert in 2012 cum laude af aan het Utrechts Conservatorium. Haar veelzijdigheid brengt haar al snel rollen in bijzondere muziektheaterproducties en opera’s.
Kanako Inoue heeft aan de conservatoria van Tokyo en Utrecht gestudeerd. Opvallend zijn haar gedreven speelstijl en een programma voor een breed publiek. Kanako is een veelgevraagd begeleider en festivalpianiste.
Tijdens de Diner & Opera avond zijn collages van kunstenaar Andries Mesman over het Cultuurstelsel te zien. Andries zal kort iets vertellen over de achtergrond van zijn werk. Romy van Rijssel is de gastvrouw van de avond.
Reserveren: reserverendebrouwerij@gmail.com






Meer nieuws uit Alkmaar?
Ontvang de laatste updates per mail — schrijf je hier in!
Heb je ook een nieuwtje? — Tip hier onze redactie