Lezing Duingebied van de PWN in Wijkcentrum Overdie

ALKMAAR - Ecoloog Dick Groenendijk van waterleidingbedrijf PWN geeft woensdag 26 november om 20.00 uur een lezing over het duingebied van PWN in Wijkcentrum Overdie. De avond wordt georganiseerd door de KNNV Alkmaar–Den Helder en is gratis toegankelijk.
De duinen van PWN zijn op het eerste gezicht bekend terrein, maar volgens Groenendijk veel bijzonderder dan veel mensen denken. Tijdens de lezing vertelt hij over de ontstaansgeschiedenis van het duingebied, de waarde voor de drinkwatervoorziening en het behoud van deze unieke natuur voor toekomstige generaties.
Vragen en verhalen uit het veld
Groenendijk gaat samen met het publiek in op vragen als: waarom zijn ongestoorde zandige kusten wereldwijd zo zeldzaam, welke planten en dieren leven er in de duinen en hoe kan het gebied zich blijven ontwikkelen? Daarbij deelt hij zijn kennis en passie voor het landschap en de vele soorten die er voorkomen.
Praktische informatie
De lezing vindt plaats op woensdag 26 november om 20.00 uur in Wijkcentrum Overdie, Van Maerlantstraat 8–10 in Alkmaar. De toegang is gratis. Meer informatie staat op www.alkmaar-denhelder.knnv.nl of via communicatie@regioalkmaar.knnv.nl.






Meer nieuws uit Alkmaar?
Ontvang de laatste updates per mail — schrijf je hier in!
Heb je ook een nieuwtje? — Tip hier onze redactie