Jazz die leeft: Keller-Lammen Quintet speelt in De Alkenaer

Uit
Het Keller-Lammen Quintet.
Het Keller-Lammen Quintet. (Foto: aangeleverd)

ALKMAAR - Het Keller-Lammen Quintet brengt zaterdag 10 oktober livejazz naar De Alkenaer in Alkmaar. Het Amsterdamse kwintet speelt van 20.15 tot 22.15 uur.

Het Keller-Lammen Quintet is een jong jazzkwintet uit Amsterdam. Aan de basis staan trompettist Ole Keller en trombonist Thomas Lammen. De band brengt geen brave achtergrondjazz, maar muziek die volgens de organisatie "lééft; avontuurlijk, warm en soms rauw."

De muziek is beïnvloed door jazzgrootheden als Gerry Mulligan, Clark Terry en Antonio Carlos Jobim, maar krijgt een eigentijdse draai.

Tweede album

Het kwintet bracht in september 2025 het tweede album Mixed Feelings uit. De composities op dat album zijn van Lammen, Keller en gitarist Thomas Fleischmann.

Lokaal tintje

Extra bijzonder voor Alkmaar: drummer Twan Ransijn zorgt voor een lokaal tintje tijdens dit concert in de traditionele oktobermaand.

Praktisch

Het concert begint om 20.15 uur in De Alkenaer aan de Ritsevoort 36 in Alkmaar. Tickets zijn 17,50 euro en te koop via www.alkenaer.nl.

Meer nieuws uit Alkmaar?

Ontvang de laatste updates per mail —

Volg ons op:

Heb je ook een nieuwtje? —

Deel dit bericht: