Pinguïn ontsnapt uit Avifauna en zwemt 8 kilometer naar Roelofarendsveen

Nieuws
Avifauna
Avifauna (Foto: Google Streetview)

ALPHEN AAN DEN RIJN - Een jonge pinguïn uit Vogelpark Avifauna is donderdag ontsnapt uit vogelpark Avifauna. De pinguïn wist uit zijn verblijf te komen en zwom via een sloot de Oude Rijn in. Uiteindelijk zwom het diertje 8 kilometer naar een sluis Roelofarendsveen.

Alphen aan den Rijn

Donderdagavond kon de pinguïn gevangen worden, meldt Hart van Nederland. Een woordvoerder van het vogelpark laat aan Hart van Nederland weten dat pinguïns bekend staan om hun ondernemendheid, maar dat dit wel een uitzonderlijk uitstapje is: “Best knap”.

De pinguïn liet zich gelukkig niet moeilijk vangen en zit inmiddels weer in het verblijf van Avifauna.

Dit bericht is ook gedeeld via ons WhatsApp-kanaal van gemeente Alphen aan den Rijn. Ook razendsnel het laatste nieuws in je app? Volg het Rodi-kanaal nu (anoniem) via deze link.




Meer nieuws uit Alphen aan den Rijn?

Ontvang de laatste updates per mail —

Volg ons op:

Heb je ook een nieuwtje? —

Deel dit bericht: