26e Beachvolleybal Leimuiden groot succes

Sport
De 26e editie van Beachvolleybal Leimuiden.
De 26e editie van Beachvolleybal Leimuiden. (Foto: aangeleverd)

LEIMUIDEN - Op zondag 31 augustus vond de 26e editie van Beachvolleybal Leimuiden plaats, en het evenement bleek opnieuw een groot succes. Onder fantastische weersomstandigheden kwam de voorspelling van 21 graden en droog volledig uit.

De voorbereidingen begonnen al op zaterdag, toen maar liefst 240 kubieke meter zand, goed voor 360 ton, werd aangevoerd met vier vrachtauto’s en tractoren vanuit Rijsenhout. Op zondag om 10.00 uur klonk het startschot voor de 21 deelnemende teams, verdeeld over drie poules. Poule A bestond uit de fanatiekste teams, terwijl in poule C vooral de lol voorop stond, maar uiteindelijk streed iedereen voor de overwinning op hun dorpsgenoten.

Voor de kinderen was er volop vermaak, met schmink, een springkussen, Bonbons Exclusief en een sweeper. Ook werd gedacht aan de Formule 1-fans: om te voorkomen dat mensen wegbleven voor de race in Zandvoort, had de organisatie een groot LED-scherm geplaatst waarop de live-uitzending te volgen was.

Traditiegetrouw werden de teamfoto’s genomen in een speciaal frame, zoals bekend van Mambo en Kokomo Beach, waarmee Leimuiden Beach zich in dat rijtje mocht voegen. Op de foto stond onder andere het team dat traditioneel als laatste eindigt in poule C: Autobedrijf Van Haaster.

Zinderende strijd

Om 17.00 uur volgde een spannende finale tussen de nummers 1 en 2 van de eindstand in de poule, Bij Rene en Van Egmond, winnaar van 2024. Halverwege stond Van Egmond nog voor, maar aan het einde ging Bij Rene er met de eerste prijs vandoor. Voor de drie poulewinnaars was er een aparte beker. Leuk detail: bij de bedrijfsovername van Bij Rene anderhalf jaar geleden was er specifiek onderhandeld over de rechten van het team tijdens het beachvolleybal.

Na de prijsuitreiking volgde een gezellige afterparty met DJ Twan en feestzanger Denny Klerk, waardoor het lang druk bleef in het café. De mannen van transport begonnen om 19.00 uur met opruimen en twee uur later was de laatste zandkorrel van het plein geveegd, alsof er niets gebeurd was.

Meer nieuws uit Alphen aan den Rijn?

Ontvang de laatste updates per mail —

Volg ons op:

Heb je ook een nieuwtje? —

Deel dit bericht: