Taptoe Hazerswoude betovert met muziek en spektakel

Uit
Een voetbalveld vol bij muzikale finale.
Een voetbalveld vol bij muzikale finale. (Foto: Daniëlle Heijmans)

HAZERSWOUDE-DORP - Zaterdag 28 juni was het zover: Taptoe Hazerswoude. Het terrein van voetbalvereniging Hazerswoudse Boys werd vanaf 12.00 uur omgetoverd tot een sfeervol taptoeterrein, waar leden van Drumfanfare TTH de hele middag druk in de weer waren met de voorbereidingen.

Dit jaar stonden er maar liefst vier muziekkorpsen op het programma: Wilhelmina Sleeuwijk, Laurentius Voorschoten, Metro Scheveningen en natuurlijk de organiserende gastheer Drumfanfare TTH. Om 20.00 uur werd Taptoe Hazerswoude officieel geopend door Wilhelmina Sleeuwijk, die het publiek direct meenam in een spetterende openingsfanfare. 

Vervolgens heette vaste spreekstalmeester Arie Boertje het publiek van harte welkom, waarna het eerste korps, Drumfanfare Laurentius Voorschoten, het taptoeveld betrad. Hun show What a Feeling stond volledig in het teken van emoties. De muzikanten lieten zien én horen hoe muziek emoties oproept en hoe essentieel gevoel is in muziek.

Spectaculair

SuperbandDaarna volgde een verrassingsact van formaat: Drumfanfare TTH en Metro Scheveningen brachten als superband samen een spectaculaire uitvoering van de Royal Air Force March en een medley van rockhits van Toto. Het gezamenlijke korps, bestaande uit maar liefst 70 muzikanten, zorgde voor een absoluut hoogtepunt van de avond.

Showkorps Wilhelmina Sleeuwijk nam het publiek vervolgens mee in een muzikaal en visueel gevecht tussen goed en kwaad, waarbij de vraag centraal stond: zal de held uiteindelijk triomferen over de schurk? Met spannende muziek en choreografie wist Wilhelmina het publiek te boeien tot de laatste noot.

Feelings

Daarna was het tijd voor Metro Scheveningen, dat eerder op de avond al schitterde in de verrassingsact. Dit keer presenteerde Metro hun nieuwste show Feelings, waarin thema’s als emoties, jezelf durven zijn, tegenslagen overwinnen en weer opstaan centraal stonden. Het publiek werd getrakteerd op een meeslepende show vol verrassingen en indrukwekkende muzikale momenten. 

Publiek genoot zichtbaar en deed enthousiast mee

De avond werd afgesloten door Drumfanfare TTH zelf, met hun nieuwe show Beauty & the Beast, gebaseerd op het wereldberoemde sprookje dat door Disney werd verfilmd. TTH bracht het verhaal op een speelse, muzikale manier tot leven, waarbij het publiek zichtbaar genoot en enthousiast meedeed. Onder luid applaus marcheerden de Hazerswoudse muzikanten het veld af, om vervolgens gelijk weer op te mogen komen voor de grande finale: het koraal Blijf Bij Mij, Heer, het Wilhelmus, en het bekende Taptoesignaal, geblazen door trompettist Koen Cornelissen van Drumfanfare TTH.

Meer nieuws uit Alphen aan den Rijn?

Ontvang de laatste updates per mail —

Volg ons op:

Heb je ook een nieuwtje? —

Deel dit bericht: