Kom je groen doen in Geuzenveld?

GEUZENVELD - Tijdens Groen&Doen is er van alles te doen rondom wat groeit en bloeit. Je bent woensdag 17 juni van 14:30 tot 17:30 uur welkom bij PLEINKAMER op het Lambertus Zijlplein 7.
Moestuinbakjes timmeren met De Natuurkamer of een kleurrijk kunstwerk maken met kunstenaar Boyan Montero. Het zijn enkele van de gratis workshops deze dag. Ook kun je met de Nieuwe Jagers en Verzamelaars mee kruiden plukken voor jullie zelf te maken kruidenboter. Amsterdam Weerproof is er voor eerste hulp bij groene (aan)vragen en met hun prijsvraag kun je een fruitboompje winnen. Bij de Greenbox van PLYGRND.CITY hoor je over de mogelijkheden van deelvervoer en tijdens de rondleiding van De Groene Vingers Club Geuzenveld hoor je wat voor mooie planten er groeien in de geveltuintjes van buurthuis ’t Pluspunt. Kijk op instagram/facebook onder groenroutegeuzenveld voor het programma.
Groenroute Geuzenveld wordt mede mogelijk gemaakt door Samen voor het Lambertus Zijlplein, The Bookstore Foundation, PLEINKAMER, OBA, Eigenwijks, Weerproof Amsterdam, Stadgenoot, Buurtcampus Nieuw-West, stadsdeel Nieuw-West en Amsterdams Fonds voor de Kunst.






Meer nieuws uit Amsterdam Nieuw-West?
Ontvang de laatste updates per mail — schrijf je hier in!
Heb je ook een nieuwtje? — Tip hier onze redactie