Beleef dementie met VR-bril

SLOTERMEER - Ben je benieuwd wat er omgaat in het hoofd van iemand met (beginnende) dementie? Met een virtual reality-bril stap je in de leefwereld van iemand met dementie. Een bijzondere ervaring die helpt om je naaste beter te begrijpen.
Tijdens deze workshop ervaar je waar iemand met dementie in dagelijkse situaties tegenaan kan lopen. Na de VR-beleving wordt gezamenlijk de ervaring besproken. De workshop vindt plaats op maandag 21 september bij De Raak aan de Doctor H. Colijnstraat 431-447 in Geuzenveld. Deze locatie is rolstoeltoegankelijk.
Er zijn drie sessies waaruit je kunt kiezen: van 13:00 tot 14:15 uur, van 14:15 tot 15:30 uur uur of van 15:30 tot 16:45 uur. Na de VR-beleving is er gelegenheid om samen de ervaring te bespreken. Aanmelden doe je op www.markant.org/agenda/interactieve-workshop-beleef-dementie-2.





Meer nieuws uit Amsterdam Nieuw-West?
Ontvang de laatste updates per mail — schrijf je hier in!
Heb je ook een nieuwtje? — Tip hier onze redactie