Wat te doen in Nieuw-West

Uit
Kom lekker pizza eten bij de Fruittuin van West!
Kom lekker pizza eten bij de Fruittuin van West! (Foto: Brandeisfotografie)

NIEUW-WEST - Tussen de opening van de QueerHub en de Week van de Veiligheid is nog veel meer te doen in Nieuw-West. Zeker zaterdag wordt het een drukke dag als je alles langsgaat. Wat je ook gaat doen, veel plezier!

Opening QueerHub 

Op donderdag 2 oktober wordt de QueerHub aan de Notweg 38 in Osdorp feestelijk geopend. In deze regenboog-huiskamer wordt de queer identiteit gevierd en omarmd. Het is een plek om te ontspannen, te leren, te vieren en elkaar te ontmoeten. Tussen 17.30 en 23.00 uur is iedereen donderdag welkom. Op https://queerhub.amsterdam staat het programma en kun je je aanmelden voor het eten. 

Nieuw-West Fest 2025 

Zaterdag 4 oktober vieren we de eerste editie van Nieuw-West Fest. ‘Een feest voor en door de buurt,’ zegt de gemeente, ‘waarin we samen laten zien hoe krachtig Nieuw-West is. Jongeren staan deze dag centraal: hun stem, hun ideeën en hun energie. ‘Want zij zijn de toekomst van ons stadsdeel!’ Verspreid over het stadsdeel wordt er van alles georganiseerd; van sport en creatieve workshops tot buurtmaaltijden, optredens en ontmoetingen tussen jong en oud. Alles draait om verbinding en inspiratie. Het hele programma vind je op www.samennieuw-west.nl

SingAlong Special 

De energieke senioren houden zaterdag 4 oktober van 14.00 tot 16.00 uur een speciale SingAlong: helemaal in het teken van 750 jaar Amsterdam. Locatie: Het Honk aan het Jan de Louterpad 8 in Slotermeer. Je hoeft niet te kunnen zingen, wél even aanmelden via esan@energiekesenioren.nl of tel. 06 2300 5074. Kosten: 2 euro (inclusief koffie, thee en een koekje), alcoholische versnaperingen 1 euro per stuk. Zie www.energiekesenioren.nl voor meer leuke activiteiten. Pizzamiddag Van 15.00 tot 18.00 uur kun je zaterdag 4 oktober weer terecht bij de pizzamiddag op de Fruittuin van West. Daar bakken ze met veel plezier jouw pizza in de leemoven op hun terras. Wil je niet misgrijpen? Reserveren kan via reserveren@fruittuinvanwest.nl. Een pizza (ook lekker om te delen) kost 13.50 tot 15 euro.  Adres: Tom Schreursweg 48 in Geuzenveld. Zie ook: https://fruittuinvanwest.nl. 

Deel je zorgen bij een bakkie 

Heb je zorgen over een buurtbewoner of ervaar je overlast? Denk aan agressief of verward gedrag, lawaai, stank, intimidatie, verwaarlozing of ernstige problemen zonder hulp. Het Meldpunt Zorg en Woonoverlast onderzoekt je melding en werkt hierin samen met GGD, politie, woningcorporaties en zorgorganisaties. Op dinsdag 7 en vrijdag 10 oktober, tijdens de Week van de Veiligheid, gaan medewerkers van het meldpunt samen met de gebiedsmakelaar en de projectleider Jeugd en Veiligheid van het stadsdeel met de koffiekar de buurt in. Dinsdag staan ze van 11.00 tot 14.00 uur op het Delflandplein en van 15.00 tot 18.00 uur in de Staalmanpleinbuurt. Vrijdag komen het Dijkgraafplein (11.00-14.00 uur) en de Wildemanbuurt (15.00-18.00 uur) aan de beurt.

Meer nieuws uit Amsterdam Nieuw-West?

Ontvang de laatste updates per mail —

Volg ons op:

Heb je ook een nieuwtje? —

Deel dit bericht: