Amper twee weken oud: flitspaal Egmonderstraatweg al opgeblazen

EGMOND AAN DEN HOEF – De flexflitser aan de Egmonderstraatweg tussen Egmond aan den Hoef en Egmond aan Zee is in de nacht van dinsdag 9 op woensdag 10 juni vernield. Het apparaat stond nog geen twee weken op de locatie.
Forse schade aan flitspaal
Volgens medewerkers die de flitser woensdag kwamen demonteren, zijn rond 01.00 uur de deuren van de installatie opgeblazen. Daarbij raakte het volledige binnenwerk zwaar beschadigd.
Geplaatst tegen hardrijders
De flexflitser werd op 29 mei geplaatst omdat op dit deel van de Egmonderstraatweg regelmatig te hard wordt gereden. De installatie kon verkeer in beide richtingen controleren op snelheidsovertredingen.
Flitser afgevoerd
Woensdagmiddag is de beschadigde flitspaal verwijderd en afgevoerd. Of en wanneer de flexflitser terugkeert naar de locatie is nog niet bekend. Oorspronkelijk zou deze tot eind juli blijven staan.
Dader onbekend
Wie verantwoordelijk is voor de vernieling is vooralsnog niet bekend.

Strijd om fietspad tussen Bergen aan Zee en Schoorl nog niet gestreden: Fietse..
Strijd om fietspad tussen Bergen aan Zee en Schoorl nog niet gestreden: Fietsersbond ziet alternatief
30 jul, 16:27
Zoveel huizen in Bergen hebben zonnepanelen
Zoveel huizen in Bergen hebben zonnepanelen
30 jul, 16:06



Meer nieuws uit Bergen?
Ontvang de laatste updates per mail — schrijf je hier in!
Heb je ook een nieuwtje? — Tip hier onze redactie