Uitslag Egmond-Pier-Egmond 2025: dit zijn de winnaars van de strandrace!

EGMOND - De winnaars zijn bekend van de strandrace Egmond-Pier-Egmond 2025. Bij de mannen is de Belgische Timothy Dupont er zaterdag met de overwinning vandoor gegaan. Bij de vrouwen was het Puck Pinxt die op de eerste plek eindigde. Ook Rodi Media werd vertegenwoordigd met een team fanatiekelingen. Een update over de locals/alle uitslagen volgt zo snel mogelijk.
Zaterdag 11 januari heeft de iconische strandrace Egmond-Pier-Egmond opnieuw voor spectaculaire prestaties gezorgd. De overwinning ging dit jaar naar Timothy Dupont, die de zware omstandigheden zoals de barre vrieskou en het uitdagende parcours het beste wist te trotseren, binnen een tijd van 56.41. De strijd was spannend en de top 3 eindigde met slechts een seconde ertussen, maar de internationale topatleet zette in de finale zijn beste beentje voor. Hij liet concurrenten als Ramon Sinkeldam (tweede plek) en Pepijn Veenings (derde plek) achter zich.
Bij de vrouwen was het de Nederlandse Puck Pinxt die met 1.07.39 de winst pakte, gevolgd door Marjet Groen (tweede plek) en Kristie van Haaften (derde plek).
Combiklassement
Bij de mannen gaan lokale helden Tibor Zwaan en Henk Verdonk proberen om Tom Dumoulin morgen zo moeilijk mogelijk te maken. Ze hijgen in de nek van de Giro-winnaar. Na de strandrace leiden Tom Dumoulin (mannen) en Mariëlle Trouwborst (vrouwen) het JOIN Combiklassement. Dumoulin, die zaterdag in Egmond reed, gaf aan: “Het zand was pittig en mijn techniek was niet meer wat het geweest is.” Zondag vindt de jubileumeditie van de NN Egmond Halve Marathon plaats, waarmee het sportweekend in Egmond zijn hoogtepunt bereikt.
![]()
Combi tussenstand mannen
Uitslag Egmond-Pier-Egmond 11 januari
De top 3 van de mannen en vrouwen voor de Egmond-Pier-Egmond van zaterdag 11 januari ziet er als volgt uit:
Mannen
1. Timothy Dupont (56.42)
2. Ramon Sinkeldan (56.43)
3. Pepijn Veenings (56.43)
Vrouwen
1. Puck Pinxt (1.07.40)
2. Marjet Groen (1.07.47)
3. Tirza Wisse (1.07.48)
De volledige uitslagen vind je op de website van Egmond-Pier-Egmond.
Hattrick voor Dupont
Timothy Dupont heeft de 24e editie van de GP Groot Egmond-Pier-Egmond op indrukwekkende wijze gewonnen. De 37-jarige renner vestigde een nieuw parcoursrecord van 56:42, waarmee hij zijn derde overwinning in de grootste strandrace van Europa boekte. In een spannende sprint bleef hij Ramon Sinkeldam en Pepijn Veenings voor. Dupont sprak van een “ongelooflijke overwinning” en voegde toe: “Er waren vandaag veel concurrenten, maar de race was niet zo heroïsch als andere jaren.”
‘Niet gedacht’
Bij de dames was het de 25-jarige Puck Pinxt die voor de eerste keer de overwinning behaalde. Zij ontsnapte in de strandopgang in Egmond aan Zee en klokte een tijd van 1:07:40. Pinxt: “Ik had dit heel erg gehoopt, maar niet gedacht.” Marjet Groen en Tirza Wisse eindigden respectievelijk op de tweede en derde plaats.
NN Egmond Halve Marathon
Op zondag 12 januari werd ook de Egmond Halve Marathon nog gehouden. Lees hier de uitslag van deze spectaculaire run:










Meer nieuws uit Bergen?
Ontvang de laatste updates per mail — schrijf je hier in!
Heb je ook een nieuwtje? — Tip hier onze redactie