Video | Velserbroekse Nina Kessler wint Egmond-Pier-Egmond 2026: ‘Was me toch een partij zenuwachtig!’

Nieuws
Jasper van Dam Online Content Marketeer

EGMOND AAN ZEE – De GP Groot Egmond-Pier-Egmond 2026 heeft zaterdag een reeks aansprekende winnaars en sterke prestaties opgeleverd. Onder koude omstandigheden ging Nina Kessler uit Velserbroek ervandoor met de winst bij de vrouwen.

Winnaars Egmond-Pier-Egmond 2026

Pepijn Veenings schreef de strandrace bij de mannen op zijn naam in een tijd van 59.59 minuten. Hij bleef Stijn Appel (1.00.26) en Rick van Breda (1.00.38) voor. Veenings en Appel waren daarnaast ook de snelsten in het Klimklassement bij Strandhotel Het Hoge Duin.

Bij de vrouwen ging de overwinning dus naar Nina Kessler uit Velserbroek, met een tijd van 1 uur, 12 minuten en 20 seconden.

Business Wedstrijd en combiklassement

In de Business Wedstrijd was Glenn van Nierop de snelste met een tijd van 1.02.57. Adne Koster en Sybren Welling volgden kort daarachter. Tibor Zwaan eindigde als vijfde en speelde ook een belangrijke rol in het combiklassement EPE/EHM Halve. Dat klassement werd gewonnen door Sybren Welling, met Zwaan op de tweede plaats.

Lokaal succes in het Egmond Local Hero Klassement

Voor Egmond was er volop lokaal succes. In het Egmond Local Hero Klassement pakte Tibor Zwaan de overwinning in 1.03.06. Dennis Karels werd tweede en Jeffrey van der Velden derde. Ook Henk Verdonk eindigde in de top vijf.

Gravel en recreatie

In de Gravelwedstrijd ging de winst naar Joran van den Berg. Het combiklassement Halve Gravel werd gewonnen door Douwe Doorduin. Bij de recreanten was Stef Verachten de snelste, terwijl in de Business Recreatie Rick van Dieten als eerste finishte.

Sterke lokale inbreng bij mannen en vrouwen

De Egmond-Pier-Egmond 2026 kende opnieuw een sterke lokale inbreng. In het Egmond Local Hero-klassement lieten deelnemers uit Egmond aan Zee, Egmond-Binnen en Egmond aan den Hoef zich nadrukkelijk zien.

Bij de mannen was Tibor Zwaan (Egmond aan Zee) de snelste local met 1.03.06. Dennis Karels (Egmond aan Zee) volgde in 1.07.48, voor Jeffrey van der Velden (Egmond-Binnen) in 1.08.21. Daarachter eindigden Ramses Bekkenk (1.08.56) en Henk Verdonk (1.09.14) in de top vijf. Ook Wim Verdonk, Ole Blok, Theo Laroo, Maarten Gouda en Jarno van der Velden maakten de top tien compleet.

Bij de vrouwen was Anniek Hopman (Egmond aan den Hoef) de snelste lokale deelneemster met een tijd van 1.19.16. Brigit Walta (Egmond aan den Hoef) werd tweede local in 1.25.53, gevolgd door Lizzy de Graaf. Verder eindigden onder meer Maartje Merx, Sanne Groen, Amber Wijdenes, Marcia Pronk, Sissy Prins, Darcie Leguijt en Rhea Koning in de uitslag.

Afbeelding
Pepijn Veenings, winnaar van de Egmond-Pier-Egmond 2026.

Meer nieuws uit Beverwijk?

Ontvang de laatste updates per mail —

Volg ons op:

Heb je ook een nieuwtje? —

Deel dit bericht: