Binnenkort te zien in het Kennemer Theater in Beverwijk

BEVERWIJK - Het Kennemer Theater heeft de komende week weer een gevarieerd programma op de agenda staan. Van een ontroerende tragikomedie en veelbelovend cabarettalent tot een avond vol nostalgische muziek en een wervelende huishoudshow.
Tragikomedie Mist
In de tragikomedie Mist ontmoet het publiek de oud variété artiest Willy Borél (Laus Steenbeeke). Hij is al op leeftijd en het gaat niet zo goed met hem. Nadat er dementie bij hem wordt vastgesteld, is hij genoodzaakt om in een verzorgingshuis te gaan wonen.
Zijn dagen in het verzorgingshuis zijn saai, grauw en uitzichtloos. Dit leven lijkt bij lange na niet op zijn leven van vroeger. Toen stond hij als gevierd artiest samen met zijn pianist in de spotlights waar het publiek luid voor hen applaudisseerden. Maar datzelfde podium is ook de plek waar hij vreselijk ten onder ging.
Willy wil vluchten van alle ellende en grijpt naar de fles. Langzaam maar zeker ontstaat er een ingewikkeld web van verwijten, herinneringen die niet kloppen, onverwerkt hartzeer en een zoektocht naar identiteit.
Mist is donderdag 7 mei om 20.15 uur te zien in het Kennemer Theater. Kaarten zijn verkrijgbaar vanaf 21,00 euro.
GSCF
Veel bekende cabaretiers, zoals Jochem Meyer, Theo Maassen en Martijn Kardol, gaven hun carrière een kickstart op het Groningen Studenten Cabaret Festival (GSCF). Tijdens deze finalistentournee trekken de drie finalisten van de 39e editie van het GSCF alles uit de kast om zichzelf aan het grote publiek te presenteren.
De grote winnaar van het GSCF 2025 is Hidde van Gestel, die met zijn programma Olympus de jury-, publieks- én persoonlijkheidsprijs wist te winnen. Samen met Roos Vervelde en kleinkunstduo De Vriendelijke Stiefvaders gaat hij op tournee langs theaters in heel Nederland en op donderdag 7 mei om 20.30 uur doen ze samen Beverwijk aan. Kaarten zijn verkrijgbaar vanaf 17,50 euro.
Berget Lewis
Na het succes van CELEBRATE TINA komt Berget Lewis nu met een gloednieuwe theatershow. Deze keer staat de muziek van de jaren 80 centraal, het decennium waarin Berget zelf opgroeide en waar haar liefde voor muziek begon.
Berget heeft haar leukste tienerjaren in de jaren 80 beleefd; alles stond in het teken van muziek. Daar gaat ze over vertellen en zingen, samen met haar fantastische liveband. Artiesten zoals Prince, David Bowie, Chaka Khan, maar ook de nodige guilty pleasures komen aan bod.
Berget Lewis staat vrijdag 8 mei om 20.15 uur in het Kennemer Theater. Kaarten zijn verkrijgbaar vanaf 26,00 euro.
Schoon Genoeg!
Huishoudexpert Zamarra Kok, bekend van onder andere de Telegraaf en Eigen Huis & Tuin Lekker Leven, vertelt al haar geheimen, tips en tricks. Naast haar staan ook comédienne en presentatrice Dianne Liesker en cabaretier en zanger Aron Elstak op het podium. Dit drietal neemt het publiek mee op een anderhalf uur durende reis door de geschiedenis en toekomst van huishoudelijk werk.
In Schoon Genoeg! draait het om alles wat met het huishouden te maken heeft. De worsteling met de dekbedden. Hoe het je gaat lukken om bij te blijven met al het wasgoed. Hoe de huishoudtaken het beste kunnen worden verdeeld. Hoe hoeslakens het beste kunnen worden opgevouwen. Wie de vaatwasser uitruimt. Hoe je gênante vlekken uit je beddengoed haalt. En nog veel meer!
Zamarra, Dianne en Aron staan vrijdag 8 mei om 20.30 uur op de planken. Kaarten zijn verkrijgbaar vanaf 20,50 euro.
Freddie Mercury
Bernd van den Bos, bekend als pianist & bandleider van talloze artiesten zoals Brigitte Kaandorp, Simone Kleinsma en André van Duin, laat de magische hits van Queen en Freddie opnieuw tot leven komen tijdens dit theaterconcert.
Plaats Bernd achter een vleugel en je zult een buitengewone ervaring beleven. Momenteel reist hij door het land met zijn eigen theaterproductie Freddie Mercury on piano. Love Of My Life, We Are The Champions, Somebody To Love, Bohemian Rhapsody, allemaal komen ze voorbij. Vaak zoals men ze kent en soms in een verrassend klassiek jasje vanwege de gezamenlijke liefde van zowel Freddie als Bernd voor klassieke muziek.
Ook neemt Bernd het publiek aan de hand van Freddie Mercury mee in zijn eigen muzikale en persoonlijke ontwikkeling én kom het dingen te weten over Freddie Mercury die nooit eerder verteld zijn. Kortom, een unieke muzikale beleving vol verrassingen waar elke muziek- en Queen liefhebber bij zou moeten zijn.
Bernd staat zaterdag 9 mei om 20.15 uur in het Kennemer Theater. Kaarten zijn verkrijgbaar vanaf 18.00 euro.
Kaarten
Kaarten zijn te reserveren via www.kennemertheater.nl.





Meer nieuws uit Beverwijk?
Ontvang de laatste updates per mail — schrijf je hier in!
Heb je ook een nieuwtje? — Tip hier onze redactie