Speeltuin Kindervreugd in Beverwijk viert 80-jarig jubileum met traditioneel zomerfeest

BEVERWIJK - Speeltuin Kindervreugd aan de Huiderlaan viert zaterdag 15 augustus haar 80-jarig jubileum met een zomerfeest. De toegang is gratis.
Het jaarlijkse zomerfeest aan het einde van de zomervakantie is al een vaste traditie bij de speeltuin. Dit jaar is er extra reden om feest te vieren: Kindervreugd bestaat 80 jaar.
Extra activiteiten
Naast het gewone spelen zorgen de vrijwilligers voor een programma vol extra activiteiten. Kinderen kunnen eendjes vissen, meedoen aan het spijkerbroekhangen en zich laten schminken. Ook is er een terugblik op het rijke verleden van de speeltuin.
Het feest vindt plaats op zaterdag 15 augustus van 13.00 tot 16.00 uur bij speeltuin Kindervreugd, Huiderlaan 1 in Beverwijk.
Openingstijden na de vakantie
Na de zomervakantie gelden weer de normale openingstijden. De speeltuin is dan op maandag, dinsdag, donderdag en vrijdag open van 14.15 tot 17.00 uur. Op woensdag en zaterdag is dat van 13.00 tot 17.00 uur.
Kijk voor meer informatie op www.speeltuin-kindervreugd.nl.








Meer nieuws uit Beverwijk?
Ontvang de laatste updates per mail — schrijf je hier in!
Heb je ook een nieuwtje? — Tip hier onze redactie