Na jarenlang post bezorgen in Castricum gaat postbode Bert Bijvoet met pensioen

Nieuws
Postbode Bert gaat met pensioen.
Postbode Bert gaat met pensioen. (Foto: aangeleverd)

CASTRICUM - Voor velen in Castricum is hij een bekend gezicht, postbode Bert Bijvoet uit Heerhugowaard. Hij bezorgde niet alleen al lange tijd de post in Castricum, maar zat eerder ook vele jaren achter het NS-loket bij het station.

Afgelopen donderdag liep hij door de regen de laatste rondes door zijn vaste wijken, waarbij menig Castricummer afscheid van hem nam en hem een goed pensioen toewenste.

Ook dronk hij een kopje thee bij een echtpaar en at hij avondeten mee bij een gezin. Hij kreeg door sommigen nog wat cadeautjes toegestopt, waaronder chocoladerepen en een boek over vogels.

Bert is namelijk een fervent vogelaar en maakte al veel reizen met andere vogelaars naar onder andere Costa Rica, Kenia en Sri Lanka. Daar kan hij kostelijk over vertellen. Helaas stopt Stichting Vogelreizen ermee, uitgerekend nu Bert met pensioen gaat, maar het vogelen zal hij vast niet laten.

Wie weet komen we hem dus nog met zijn verrekijker tegen in de Castricumse duinen.

Meer nieuws uit Castricum?

Ontvang de laatste updates per mail —

Volg ons op:

Heb je ook een nieuwtje? —

Deel dit bericht: