BiebStart viert 10 jaar leesplezier in bibliotheek van Castricum

CASTRICUM - Tien jaar samen lezen, zingen, spelen en plezier maken met boeken. BiebStart bestaat 10 jaar. Dat werd afgelopen week gevierd tijdens feestelijke BiebStart-ochtenden in Bibliotheek Heerhugowaard, Bergen, Castricum en Bibliotheek Alkmaar Centrum.
Er werd voorgelezen uit ‘Ssst... de tijger slaapt’ en er waren ballonnen, limonade en versierde cake. Ook in de bibliotheek in De Mare werd 10 jaar BiebStart gevierd, maar daar met het boek ‘Mmm… een taart’.
BiebStart is er voor kinderen van 0 tot 4 jaar, samen met hun (groot)ouders of verzorgers. Tijdens de ochtenden wordt voorgelezen, gezongen, gespeeld en geknutseld. Kinderen maken op een speelse manier kennis met boeken en verhalen, terwijl ouders en verzorgers andere jonge ouders kunnen ontmoeten. Al vanaf jonge leeftijd samen boekjes bekijken en voorlezen is waardevol. Het zorgt voor plezier en helpt kinderen bovendien bij hun taalontwikkeling. Door regelmatig voor te lezen, horen jonge kinderen veel nieuwe woorden en raken ze vertrouwd met verhalen en boeken. Zo wordt de basis gelegd voor een leven lang leesplezier.
Meer informatie: bknw.nl/agenda.






Meer nieuws uit Castricum?
Ontvang de laatste updates per mail — schrijf je hier in!
Heb je ook een nieuwtje? — Tip hier onze redactie