Twee auto’s zwaar beschadigd bij botsing in Den Haag

Op zaterdagavond 27 juni heeft er een aanrijding plaatsgevonden tussen twee personenauto’s op de kruising van de Kijkduinsestraat en de Laan van Meerdervoort in Den Haag. Beide voertuigen raakten bij het ongeval fors beschadigd.
Na de melding bij de meldkamer werden direct de ambulancedienst en de politie met spoed gealarmeerd. Ter plaatse hebben ambulanceverpleegkundigen enkele betrokkenen onderzocht op eventueel letsel.
Vanwege het ongeval werd de Kijkduinsestraat in de richting van Kijkduin afgesloten voor het overige verkeer. De politie en hulpdiensten hebben de situatie afgehandeld, waarna een bergingsbedrijf de zwaar beschadigde voertuigen heeft opgehaald. Nadat de weg was schoongemaakt, kon deze weer worden vrijgegeven.

Streep door Nationaal Defilé Veteranendag in Den Haag vanwege extreme hitte
Streep door Nationaal Defilé Veteranendag in Den Haag vanwege extreme hitte
26 jun, 11:39
Muziek, eten en talent uit de wijk bij eeuwfeest Rustenburg-Oostbroek
Muziek, eten en talent uit de wijk bij eeuwfeest Rustenburg-Oostbroek
26 jun, 10:04



Meer nieuws uit Den Haag?
Ontvang de laatste updates per mail — schrijf je hier in!
Heb je ook een nieuwtje? — Tip hier onze redactie