Veiligheidsdag aan de Vlaskamp in Den Haag trekt veel belangstelling

De veiligheidsdag aan de Vlaskamp in Den Haag is zaterdag 5 september een groot succes geworden. De gemeente Den Haag had het evenement georganiseerd om burgers op een laagdrempelige manier kennis te laten maken met de verschillende diensten van de gemeente en diverse hulpdiensten.
Tijdens de informatieve dag konden bezoekers een kijkje nemen bij onder andere de politie, brandweer, handhavers, boswachters, netbeheerder Stedin, het Rode Kruis, Slachtofferhulp, buurthulpverlening en een speciale ondermijningsbus.
Daarnaast was er veel bekijks voor de verschillende hulpverlenersvoertuigen. Zowel de brandweerauto’s, politiewagens als ambulances konden door jong en oud van binnen en van buiten worden bewonderd.

N211 Wippolderlaan dit weekend volledig afgesloten voor verkeer
N211 Wippolderlaan dit weekend volledig afgesloten voor verkeer
4 sep, 08:01
Varia Art & Expo neemt afscheid van expositieruimte met groot mozaïekfesti..
Varia Art & Expo neemt afscheid van expositieruimte met groot mozaïekfestival
3 sep, 13:35
Hanny uit Loosduinen viert haar 100e verjaardag
Hanny uit Loosduinen viert haar 100e verjaardag
3 sep, 11:32
Den Haag staat week lang in teken van samen zingen
Den Haag staat week lang in teken van samen zingen
3 sep, 09:18
Meer nieuws uit Den Haag?
Ontvang de laatste updates per mail — schrijf je hier in!
Heb je ook een nieuwtje? — Tip hier onze redactie