Schade door explosie bij woning Orlandostraat

Vannacht vond er een explosie plaats voor de deur van een woning aan de Orlandostraat in de Haagsche wijk Wateringse Veld.
Enorme knal
Vermoedelijk werd vuurwerk in combinatie met een jerrycan bij de voordeur van de woning tot ontploffing gebracht. Twee verdachten zijn na de explosie op de vlucht geslagen. Omwonenden meldden dat ze een enorme knal hadden gehoord, waarop meteen de hulpdiensten werden ingeschakeld.
Explosie
De brandweer werd gealarmeerd voor een mogelijke brand, maar bij aankomst bleek deze al uit te zijn. De explosie heeft echter aanzienlijke schade aan de voordeur van de woning veroorzaakt. Gelukkig raakte niemand gewond bij dit voorval.
Team Explosieven Verkenning
De politie en het Team Explosieven Verkenning (TEV) zijn ter plaatse gekomen. De recherche doet onderzoek naar de toedracht van de explosie.
Conflict
Vorig jaar werd in dezelfde straat de 24-jarige Ibrahim doodgeschoten. Daarop volgde een conflict waarbij meerdere explosies bij woningen plaatsvonden. Het is nog niet duidelijk of deze explosie in verband kan worden gebracht met de zaken van toen.

Haagse Lionel (7) mikt op wereldrecord 100 meter: ‘Nooit opgevallen dat hij zo..
Haagse Lionel (7) mikt op wereldrecord 100 meter: ‘Nooit opgevallen dat hij zo snel is’
28 jun, 15:27
Woning onbewoonbaar na felle brand door blikseminslag
Woning onbewoonbaar na felle brand door blikseminslag
28 jun, 09:40



Meer nieuws uit Den Haag?
Ontvang de laatste updates per mail — schrijf je hier in!
Heb je ook een nieuwtje? — Tip hier onze redactie