Magazijnopruiming bij De Boet in Hoogwoud

HOOGWOUD - Tuincentrum De Boet, Oosterboekelweg 2, houdt vrijdag 4, zaterdag 5 en zondag 6 juli een spectaculaire Zomerse Magazijnopruiming op de parkeerplaats bij het tuincentrum. Drie dagen lang profiteer je van kortingen tot maar liefst 80 procent op een enorme selectie artikelen.
Van luxe tuinmeubelen tot buitenpotten en van parasolvoeten tot vuurkorven – er is voor ieder wat wils. Ook buitenvloerkleden, praktische opbergboxen, kunstplanten en stijlvolle interieurstoelen zijn in de opruiming opgenomen. Een uitgelezen kans om je tuin of balkon zomerklaar te maken voor een fractie van de prijs.
Tijdens de opruiming scoor je producten van veel verschillende merken zoals Buitengewoon Boet, Hartman, Garden Impressions, SUNS, Trestino, Apple Bee en Your Own Living.
Spectaculaire zomeractie met kortingen tot wel 80 procent
Of je nu zoekt naar een complete loungeset, een nieuwe parasolvoet of gewoon iets leuks voor op je terras – de kans is groot dat je tijdens de Zomerse Magazijnopruiming van De Boet slaagt. Mis deze unieke kans niet en kom gezellig snuffelen tussen de zomerse koopjes!
Locatie
De opruiming vindt plaats op de parkeerplaats van De Boet in Hoogwoud. Wees er snel bij, want op = op!
Openingstijden
Zomerse Magazijnopruiming: vrijdag 4 juli van 09.00 tot 21.00 uur, zaterdag 5 juli van 09.00 tot 17:00 uur, zondag 6 juli van 10.00 tot 17.00 uur.
Meer informatie en voorwaarden lees je op de website: https://www.deboet.nl






Meer nieuws uit Den Helder?
Ontvang de laatste updates per mail — schrijf je hier in!
Heb je ook een nieuwtje? — Tip hier onze redactie