Na 88 jaar sluit De Schakel wonen en slapen haar deuren

Partnerbijdrage
“We sluiten dit hoofdstuk in dankbaarheid af, met veel mooie herinneringen aan onze klanten en ons team'', aldus het ondernemerspaar.
“We sluiten dit hoofdstuk in dankbaarheid af, met veel mooie herinneringen aan onze klanten en ons team'', aldus het ondernemerspaar. (Foto: aangeleverd)

DEN HELDER – Een vertrouwd gezicht in Den Helder gaat verdwijnen: De Schakel wonen en slapen sluit na 88 jaar de deuren. Met dit besluit komt er een einde aan drie generaties familiegeschiedenis en een lange traditie van vakmanschap, klantvriendelijkheid en persoonlijk advies.

Een familiebedrijf neemt afscheid met een grote leegverkoop

Lambert en Monique Bruin-Kapitein, die de afgelopen 30 jaar samen met hun team van trouwe medewerkers het familiebedrijf runden, hebben met veel toewijding gebouwd aan een prachtige showroom en een hechte klantenkring. De beslissing om te stoppen is niet over één nacht ijs gegaan, maar het is (nog) niet gelukt om een geschikte opvolger te vinden. “Met pijn in ons hart hebben we besloten om te stoppen. We zijn nog gezond en werken met plezier, maar we willen ook tijd vrijmaken om te gaan genieten van andere mooie dingen’’, aldus het ondernemerspaar. 

Vertrouwd adres

In de afgelopen decennia heeft De Schakel talloze woningen in de regio ingericht, van complete woon- en slaapkamers, vloeren, raambekleding en maatwerkmeubels. Voor veel klanten is De Schakel dan ook een vertrouwd adres, waar soms al drie generaties aankopen hebben gedaan. “We hebben klanten geholpen die al sinds de tijd van de opa en oma van Monique bij de Schakel komen. Dat maakt het afscheid extra bijzonder.” 

De Schakel is niet alleen een winkel geweest, maar ook een plek van ontmoeting en persoonlijk contact. Vaste klanten kwamen regelmatig binnen voor een praatje of een kop koffie. “Het warme contact en de dankbaarheid van onze klanten zullen we het meest gaan missen.”

Uitverkoop

De uitverkoop is inmiddels gestart en iedereen is welkom om te profiteren van kortingen tot 50% op de complete showroomvoorraad. Zondag 5 oktober is er een koopzondag van 11.00 tot 17.00 uur. Voor nieuwe bestellingen geldt een korting van 10%. De winkel blijft geopend tot eind december 2025. 

Monique en Lambert kijken met trots terug op 88 jaar ondernemerschap binnen de familie Kapitein. “We sluiten dit hoofdstuk in dankbaarheid af, met veel mooie herinneringen aan onze klanten en ons team.’’ 

Meer nieuws uit Den Helder?

Ontvang de laatste updates per mail —

Volg ons op:

Heb je ook een nieuwtje? —

Deel dit bericht: