Groot deel van Spaarne in Heerhugowaard afgezet en aangemerkt als plaats delict na melding steekpartij

HEERHUGOWAARD - Maandagavond rond 23.50 uur kregen de hulpdiensten een melding van een mogelijke steekpartij aan de Zaan in Heerhugowaard.
Een groot deel van de Spaarne is afgezet en aangemerkt als plaats delict. Mogelijk is één slachtoffer door de ambulancedienst naar het ziekenhuis vervoerd.
De politie heeft sporenonderzoek gedaan om te achterhalen wat er gebeurd is. Er is nog niets bekend over een mogelijke dader.







Taartenactie in Sint Pancras levert 3400 euro op: ‘Dit had ik niet verwacht’
Taartenactie in Sint Pancras levert 3400 euro op: ‘Dit had ik niet verwacht’
30 apr, 09:28
Hij geeft honderden kinderen een podium, nu zelf in de spotlights: Ruben Rijnv..
Hij geeft honderden kinderen een podium, nu zelf in de spotlights: Ruben Rijnveld ontvangt Koninklijke onderscheiding
29 apr, 22:04
Zaalvoetbal: Rijkspolder/Gomes Schilderwerken officieus kampioen in hoogste kl..
Zaalvoetbal: Rijkspolder/Gomes Schilderwerken officieus kampioen in hoogste klasse
29 apr, 16:54
Leerlingen van Het Baken worden beste vrienden met bewoners van De Molenhoeve:..
Leerlingen van Het Baken worden beste vrienden met bewoners van De Molenhoeve: ‘Ze mogen niet terug naar school hoor’
29 apr, 16:32

Meer nieuws uit Dijk en Waard?
Ontvang de laatste updates per mail — schrijf je hier in!
Heb je ook een nieuwtje? — Tip hier onze redactie