Auto te water in Heerhugowaard, chauffeur komt met de schrik vrij

112-nieuws
Afbeelding
(Foto: PersfotoNH)

HEERHUGOWAARD - Maandagmiddag 1 juni rond 12.25 uur is aan de Donkere Weg in Heerhugowaard een auto in een sloot terechtgekomen. Het gaat om een voertuig van een Poolse automobilist.

Bestuurder ongedeerd uit voertuig

De bestuurder kwam met de schrik vrij en raakte bij het ongeval niet gewond.

Hulpdiensten ter plaatse

Hulpdiensten kwamen snel ter plaatse om de situatie veilig af te handelen. De auto belandde in een naastgelegen sloot en liep daarbij flinke schade op. Een bergingsbedrijf zal het voertuig later uit het water halen.

Verklaring bestuurder en onderzoek

De bestuurder verklaarde dat hij moest uitwijken voor een tegemoetkomende auto, waardoor hij de macht over het stuur verloor. Volgens de politie lijken camerabeelden uit de omgeving dat verhaal echter niet direct te bevestigen.

Politie onderzoekt toedracht

De politie onderzoekt het ongeval verder. Tijdens de bergingswerkzaamheden was er korte tijd sprake van hinder op de Donkere Weg.

Update:

Geschreven: 13:47

Uit onderzoek is gebleken dat de bestuurder onder invloed was van drugs, de bestuurder is afgevoerd naar het bureau in Heerhugowaard.

Afbeelding
Afbeelding

Meer nieuws uit Dijk en Waard?

Ontvang de laatste updates per mail —

Volg ons op:

Heb je ook een nieuwtje? —

Deel dit bericht: