Groot en gratis verjaardagsfeest voor mascottes Tassie en Ties op het Van Eedenplein

HEERHUGOWAARD – Vrijdag 14 augustus staat het Van Eedenplein 3 volledig in het teken van feest. De bekende mascottes Tassie en Ties van TAS Heerhugowaard vieren hun ‘verjaardag’ en nodigen jong en oud uit om dit samen te vieren tijdens een gratis buurtfeest vol activiteiten, lekkernijen en gezelligheid.
Van 17.00 tot 21.00 uur verandert het Van Eedenplein in een feestelijke ontmoetingsplek voor de hele buurt. Bezoekers kunnen zich uitleven op een springkussen, de stormbaan, de pannaboarding, de gatengoal en zelfs een potje levend tafelvoetbal spelen. Een mooie kans om ouders, vrienden of buren uit te dagen voor een sportief duel.
Omdat de zomervakantie bijna voorbij is en het nieuwe schooljaar voor de deur staat, trakteren Tassie en Ties alle bezoekers op versgebakken oliebollen. Daarnaast is er een extra activiteit georganiseerd waaraan iedereen kan deelnemen. Ook bezoekers die wat extra begeleiding of ondersteuning nodig hebben zijn van harte welkom; zij worden gevraagd samen met een volwassene te komen.
Tijdens het feest is er volop gelegenheid om elkaar te ontmoeten onder het genot van een hapje en een drankje. Voor ouders en buurtbewoners staan koffie en thee klaar, terwijl kinderen en iedereen die zich jong voelt kunnen genieten van limonade en iets lekkers.
Een cadeau meenemen is niet nodig. De organisatie laat weten dat de aanwezigheid van bezoekers het mooiste cadeau is. Een high-five of een brede glimlach maakt Tassie en Ties minstens zo blij.
Praktische informatie
-
Datum: vrijdag 14 augustus
-
Tijd: 17.00 tot 21.00 uur
-
Locatie: Van Eedenplein 3, Heerhugowaard
-
Toegang: gratis voor alle leeftijden
Meer informatie is te vinden op www.tasheerhugowaard.nl.






Meer nieuws uit Dijk en Waard?
Ontvang de laatste updates per mail — schrijf je hier in!
Heb je ook een nieuwtje? — Tip hier onze redactie