Deze winkel (met vestigingen in Nederland én Europa) opent binnenkort zijn deuren in Middenwaard

Nieuws
New Yorker zal zich in dit gedeelte van Middenwaard vestigen.
New Yorker zal zich in dit gedeelte van Middenwaard vestigen. (Foto: TikTok)
Kayleigh van Zonderen

HEERHUGOWAARD - Winkelcentrum Middenwaard krijgt er een nieuwe kledingwinkel bij. New Yorker opent er een vestiging met twee verdiepingen, zo is bekendgemaakt. De opening staat gepland voor eind 2026.

New Yorker is een Duitse modeketen die in 1971 werd opgericht en inmiddels meer dan 1.300 vestigingen heeft in meer dan 46 landen. Het merk richt zich vooral op jongeren en jonge volwassenen met een breed aanbod aan streetwear, casualwear en sportswear, vergelijkbaar met ketens als H&M en Zara.

De nieuwe winkel in Middenwaard komt op een plek die de nodige Heerhugowaarders nog goed zullen kennen. Het pand stond al een tijdje leeg nadat de vorige huurder, jeugdmodeketen CoolCat, in 2019 failliet ging en de deuren moest sluiten. Met de komst van New Yorker krijgt de locatie eindelijk een nieuwe invulling.

@si_kyc #fypviralシ #si_kyc #heerhugowaard ♬ suara asli - 👀 - naufzz

Dit bericht is ook gedeeld via ons WhatsApp-kanaal van gemeente Dijk en Waard. Ook razendsnel het laatste nieuws in je app? Volg het Rodi-kanaal nu (anoniem) via deze link.

Meer nieuws uit Dijk en Waard?

Ontvang de laatste updates per mail —

Volg ons op:

Heb je ook een nieuwtje? —

Deel dit bericht: