Vrijheidsconcert Mannenkoor De Lofstem in Broeker Trefpuntkerk

Uit
Vier 80 jaar vrijheid samen met mannenkoor De Lofstem.
Vier 80 jaar vrijheid samen met mannenkoor De Lofstem. (Foto: Archief)

BROEK OP LANGEDIJK - Vrijheid beleef je samen. Maandag 5 mei is het 80 jaar geleden dat de Tweede Wereldoorlog eindigde. Dat wordt in het hele land herdacht met allerlei activiteiten. Mannenkoor De Lofstem blijft daarbij niet achter. 

Hoewel het Dijk en Waardse koor in volle voorbereiding is op de geplande activiteiten ter ere van het naderend 100-jarig bestaan volgend jaar, laat het natuurlijk ook dit jaar van zich horen. Over dat jubileum zal deze krant later uitgebreid berichten, maar eerst is er een prachtig bevrijdingsconcert, zaterdag 10 mei in de Trefpuntkerk in Broek op Langedijk. Voor dit concert werkt De Lofstem samen met de Schoorlse Bigband die sinds 2019 onder leiding staat van Jan Doedens. De band bestaat uit rasmusici met saxofoons, trompetten, trombones en een ritmesectie met slagwerk, piano en bas. Het belooft een heel spektakel te worden en iedereen wordt daarvoor uitgenodigd! 

Kaarten voor het vrijheidsconcert zijn nu al te reserveren via www.lofstem.nl. Het concert begint om 20.00 uur, zaal open om 19.30 uur. De Trefpuntkerk vind je aan de Dorpsstraat 41 in Broek op Langedijk.

Meer nieuws uit Dijk en Waard?

Ontvang de laatste updates per mail —

Volg ons op:

Heb je ook een nieuwtje? —

Deel dit bericht: