Artquake Talent Night in B3

Uit
De band No Signal brengt dansbare pop/rock!
De band No Signal brengt dansbare pop/rock! (Foto: Aangeleverd)

SINT PANCRAS - De Artquake Talent Night is dé uitgaansavond voor jongeren uit Dijk en Waard die houden van singer/songwriters, bandjes en dansen! Zaterdagavond 8 februari kun je in Poppodium B3 weer genieten van een avond bomvol jong, aanstormend talent! 

Tijdens deze eerste Talent Night van 2025 zie je diverse artiesten op het podium. De bandjes die deze avond spelen zijn de pop-rockformatie De Kevers, de dansbare melodieën van No Signal en het op kleinkunst geïnspireerde Het Offerfeest. De 18-jarige singer-songwriter Emily Wareing brengt met haar unieke stem zowel covers als eigen liedjes ten gehore. Ook Luna & Marlies betoveren je met hun prachtige liedjes. Verder komen liefhebbers van (moderne) dans ook aan hun trekken, met Em en Nina & Indy. De presentatie is in handen van nog zo’n aanstormend talent; singer/songwriter Luna de Nijs. Ben jij erbij?

Details

De Artquake Talent Night is zaterdag 8 februari van 20.30 tot 00.30 uur in Poppodium B3 aan het Beverplein 3 in Sint Pancras. Gratis entree. Kijk voor meer info over Artquake en alle artiesten op www-art-quake.com

Afbeelding

Meer nieuws uit Dijk en Waard?

Ontvang de laatste updates per mail —

Volg ons op:

Heb je ook een nieuwtje? —

Deel dit bericht: