Laat je kapotte spullen maken bij het Repaircafé in ‘t Stadsplein

Duurzaamheid
Bezoek het repaircafé en laat je kapotte spullen maken!
Bezoek het repaircafé en laat je kapotte spullen maken! (Foto: archief Rodi Media)

BOVENKARSPEL - Het Repaircafé in ‘t Stadsplein opent vrijdag 29 mei opnieuw zijn deuren. Vrijwilligers helpen tussen 10.00 en 12.00 uur met het repareren van kapotte spullen — van kleding tot kleine meubels en elektrische apparaten.

Maandelijks komen vrijwilligers samen om kapotte spullen te herstellen. Ze pakken uiteenlopende voorwerpen aan: elektrische huishoudelijke apparaten, kleding, kleine meubelstukken, fietsen en speelgoed. De reparaties zijn gratis, al is een kleine donatie welkom.

Kennis en ervaring

Elke vrijwilliger brengt eigen kennis en ervaring mee. Samen met de eigenaar van het voorwerp gaan ze aan de slag. Lukt een reparatie niet meteen — door tijdgebrek of nog te bestellen onderdelen — dan zoeken de vrijwilligers naar een andere oplossing. De organisatie adviseert vroeg te komen. Door het grote aanbod van defecte spullen is het niet altijd mogelijk iedereen direct te helpen.

Vrijwilligers gezocht

Het Repaircafé is ook op zoek naar uitbreiding. Mensen met kennis van of ervaring met elektrische huishoudelijke apparaten zijn welkom om een kijkje te komen nemen en mee te helpen. Wie wil kennismaken, kan ook op maandagochtend tussen 9.00 en 11.00 uur binnenlopen in het Stadsplein.

Informatie

Het eerstvolgende Repaircafé is vrijdag 29 mei van 10.00 tot 12.00 uur in ‘t Stadsplein, gevestigd aan de Hoofdstraat 17 te Bovenkarspel.

Meer nieuws uit Enkhuizen?

Ontvang de laatste updates per mail —

Volg ons op:

Heb je ook een nieuwtje? —

Deel dit bericht: