Suks of Suks: voor eersteklas tweedehands kleding

Nieuws
De opbrengst van de verkochte tweedehands kleding en schoenen gaat voor honderd procent naar Stichting Kinderkledingbank Stede Broec e.o. (Foto: aangeleverd)
De opbrengst van de verkochte tweedehands kleding en schoenen gaat voor honderd procent naar Stichting Kinderkledingbank Stede Broec e.o. (Foto: aangeleverd) rodi.nl

GROOTEBROEK - Kledingwinkel Suks of Suks in Grootebroek verkoopt eersteklas tweedehands kleding en schoenen. Voornamelijk nette, gebruikte kleding, waar vaak ook nieuwe kleding en merkkleding tussen zitten. Prijzen zijn vanaf 50 eurocent. De opbrengst gaat voor honderd procent naar Stichting Kinderkledingbank Stede Broec e.o.
Deze stichting levert een bijdrage aan de armoedebestrijding in de gemeente Stede Broec en de omliggende dorpen. Zo zorgen zij voor nieuw ondergoed, een tandenborstel met tandpasta en een verjaardagscadeautje, maar organiseren zij ook een leuke middag zoals een sinterklaas- en kerstfeest voor kinderen waarvan de ouder(s)/verzorger(s) in financiële moeilijkheden zitten. Tevens leveren zij noodpakketten voor gezinnen in noodsituaties.
Suks of Suks is gevestigd in de Praktijkschool Westfriesland aan Annie M.G.Schmidtweg 1 in Grootebroek en is een leerbedrijf voor de leerlingen van de school. Openingstijden zijn: maandag, dinsdag en woensdag van 8.45 tot 11.00 uur, en vrijdag van 8.45 tot 12.00 uur. Tijdens de open avond van de Praktijkschool - woensdag 14 maart - is Suks of Suks ook geopend van 19.00 tot 21.00 uur. Donderdag 5 april vindt de lancering van de zomercollectie plaats; Suks of Suks is dan geopend van 16.00 tot 20.00 uur. Nette kleding, goed speelgoed en donaties zijn welkom. Voor informatie: Suks of Suks (0228-510359), Anisa Stelloo (06-11716367), info@suksofsuks.nl of www.suksofsuks.nl.

Meer nieuws uit Enkhuizen?

Ontvang de laatste updates per mail —

Volg ons op:

Heb je ook een nieuwtje? —

Deel dit bericht: