Halloween-knutselmiddag voor kinderen in museum Sow to Grow

Uit
Museum Sow to Grow organiseert een knutselmiddag in het teken van Halloween.
Museum Sow to Grow organiseert een knutselmiddag in het teken van Halloween. (Foto: aangeleverd)

ENKHUIZEN - Museum Sow to Grow organiseert in de herfstvakantie een Halloween-knutselmiddag voor kinderen van 8 tot 12 jaar. De workshop vindt plaats op woensdag 14 oktober vanaf 13.30 uur. Kinderen hollen een pompoen uit en maken er een kunstwerk van.

De kinderen maken kennis met de tradities van Halloween. Ze beginnen met het uithollen van een pompoen en maken er een grappig of eng gezicht in. Begeleiders helpen hierbij. Een lichtje in de pompoen maakt het kunstwerk af. Daarna knutselen de kinderen heksen, spoken, spinnen en spinnenwebben. Ook hoort er een enge traktatie bij de middag.

Eeuwenoude traditie

Het uithollen van pompoenen is een eeuwenoude traditie. In Ierland maakten mensen vroeger lampions van knollen en pompoenen om boze geesten te verjagen. Halloween staat bekend om verkleedpartijen, snoep en pompoenen.

Informatie

De knutselmiddag vindt plaats in Sow to Grow, Westerstraat 111 in Enkhuizen. De workshop duurt van 13.30 tot 15.30 uur. Deelname kost 5,- euro per kind. Kinderen kunnen zich aanmelden via de website www.sowtogrow.nl of via de intekenlijst bij de kassa van het museum. Het aantal plaatsen is beperkt, vol is vol. De workshop is alleen voor kinderen. Ouders zijn wel welkom in het museum. Met een Museumkaart is de toegang tot het museum gratis.

Meer nieuws uit Enkhuizen?

Ontvang de laatste updates per mail —

Volg ons op:

Heb je ook een nieuwtje? —

Deel dit bericht: