Festivalganger zwaargewond door mogelijke mishandeling na Bevrijdingspop in Haarlem

112-nieuws
Afbeelding
(Foto: RVP Media)

HAARLEM - Maandagavond omstreeks 23:10 zijn de hulpdiensten en het traumateam gealarmeerd voor een incident aan de Dreef in Haarlem. Een festivalganger raakte zwaar gewond tijdens de uitloop van het bevrijdingsfestival.

Het slachtoffer raakte aldus omstanders betrokken bij een ruzie en kreeg hierbij raken klappen op het hoofd waarnaar het slachtoffer in elkaar zakte, de EHBO’ers die nog aanwezig waren verleende eerste hulp tot het ambulancepersoneel ter plaatsen kwam.

Het slachtoffer is zwaargewond afgevoerd naar het ziekenhuis de trauma-arts en verpleegkundige zijn mee gegaan naar het ziekenhuis.

De Dreef was korte tijd afgezet met linten tot het incident klaar was hierna werden de linten weg gehaald en konden de overige festivalgangers zich weer vrij verplaatsen over de dreef.

De politie doet onderzoek naar wat er zich precies heeft afgespeeld en roept getuigen op zich te melden.

Afbeelding
Afbeelding
Afbeelding
Afbeelding
Afbeelding

Meer nieuws uit Haarlem?

Ontvang de laatste updates per mail —

Volg ons op:

Heb je ook een nieuwtje? —

Deel dit bericht: