Ondernemers delen gratis tickets uit voor een lentewandeling in de Kennemerduinen

Uit
De campagne is een initiatief van Meer naar Buiten en Buitenplaats Overveen.
De campagne is een initiatief van Meer naar Buiten en Buitenplaats Overveen. (Foto: aangeleverd)

OVERVEEN - Burgemeester Rog en diverse Zijlweg ondernemers hebben zondag 22 februari het officiële startschot gegeven voor de campagne ‘Gratis Ticket voor Buiten’.

Met deze actie worden inwoners van Kennemerland gestimuleerd om de komende periode vaker de natuur op te zoeken. Lokale ondernemers spelen een sleutelrol in de campagne door de gratis tickets fysiek en digitaal onder de aandacht te brengen bij hun klanten en bezoekers.

De campagne is een initiatief van Meer naar Buiten en Buitenplaats Overveen om de rijkdom van onze lokale buitenomgeving, zoals de Kennemerduinen, extra onder de aandacht te brengen. Inwoners die een ticket tegenkomen, kunnen zich hiermee aanmelden voor de speciale ‘BuitenStart lentewandeling’ op zaterdag 28 maart.

De lokale ondernemers in Haarlem en Overveen staan achter dit groene initiatief om de brug te slaan tussen stad en natuur. Ondernemers van onder andere de Zijlweg zijn vanaf vandaag begonnen met het uitdelen van de tickets. "Het is geweldig om te zien hoe de lokale middenstand dit omarmt" aldus initiatiefnemer Wouter Zwagemakers tijdens de aftrap. "Samen maken we de drempel om naar buiten te gaan zo laag mogelijk."

Hoe werkt het?

Inwoners kunnen bij deelnemende winkeliers en ondernemers een fysiek ticket tegenkomen. Of ze krijgen via e-mail of sociale media een digitaal ticket toegestuurd. Op het ticket staat een QR-code die direct linkt naar de website www.gratisticketvoorbuiten.nl. Na registratie kunnen deelnemers op zaterdag 28 maart in kleine groepjes genieten van een volledig verzorgde wandeling door het prachtige Middenduin, onderdeel van Nationaal Park Zuid-Kennemerland. Alle deelnemers ontvangen ook een gratis BuitenPakket om hen te ondersteunen de paden op te gaan.

Meer nieuws uit Haarlem?

Ontvang de laatste updates per mail —

Volg ons op:

Heb je ook een nieuwtje? —

Deel dit bericht: